06
اسفند1397

موفقیت به زبان ساده

دسته بندی: مقالات نویسنده: صادق رفیعی پور بازدید: 615 بار

وقتی صحبت ازموفقیت و انسان های موفق به زبان می آید ، همه ما فکر می کنیم که موفقیت فقط به سراغ انسان های خاص می رود همه ما فکر میکنیم که انسان های موفق افرادی هستند که بسیار منحصر به فرد و خاص هستند…

فکر می کنیم انسانهای موفق خیلی باهوشنـد و یا خیلی خوش شانس و چون ما اغلـب خود را یک فرد نامـوفق و بدشانس میدانیـم پس به این نتیجه می رسیم که مـوفقیـت در زندگی ما نمی تواند وجود داشته باشـد. فکر میکنیـم که چون انسان باهوشی نیستیم پس نمی توانیم به پول ثروت و موقعیت عالـی در زندگـی برسیـم. و این نوع نـگرش سبـب می شـود همواره خود را در زندگـی در پایین ترین سطـح نگـه داریم و هیچ وقـت برای رسیـدن به مـوفقیـت تلاش نکنیـم  ، چون همیشـه یک چیزی در درون بـاورهـای ما وجود دارد که مـدام به ما می گوید تو برای مـوفقیت ساختـه نشده ای ، افکار ما به ما می گویـد تو انسـان خوشبـختـی نیستی تو نمیتوانی ثروتمند شوی.

 همه این افکار از اینجا آغاز می شود که ما در درون ذهن و در درون افکار و باورهای خود یک زندانی هستیم و افکار ما مثل گوی هایی هستند که به پای این زندانی زنجیر شده است ،باورهای ما نمی گذارد که از این حصار و زندان بیرون بیاییم .دوست من، موفقیت بسیار ساده تر از آن چیزیست که تصور می کنید فقط کافیست از حصار جهل و خرافات خارج شوید.

فقط کافیست خودت را به شکل یک فرد پیروز ببینی ، چون ابتدا موفقیت در درون ذهن اتفاق میفتد..

ارادتمند شما

رفیعی پور

 

0
دیدگاه

دیدگاه کاربران

مقاله‌هــای آموزشــی

محصولات سرزمین ثروت

مهندس رفیعی پور

درباره صادق رفیعی پور

اینجانب صادق رفیعی پور رسالتی را تحت عنوان شناخت توانمندی های فردی بر دوش داشته و در این مسیر همواره با مطالعه و تحقیق در حوزه روانشناسی موفقیت در زندگی افراد موفق ، به همراه تلفیقی از تجربیات خود توانسته ام مطالبی متفاوت و ناب را در اختیار شما عزیزان قرار دهم . آموزش هایی برمبنای تحول فردی و کشف قوانین جهان هستی که این قوانین همواره بدون نقص و بسیار کارا بوده و همان نقطه عطفی در زندگی انسان های بزرگ و خود ساخته میباشد.
و به لطف خدای بزرگ در به انجام رساندن این رسالت مهم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهم کرد..